Hírek

13. 2024. Mar

03.18-tól építési munkák miatt menetrendi eltérések várhatóak

Gelencsér Sándor2024-04-02T08:18:31+01:00

Tisztelt Utasaink!

A megrendelőtől kapott tájékoztatás alapján 2024. március 18-tól több, menetrend szerint közlekedő autóbuszjáratunkat érintő útvonalon is építési munkálatok kezdődnek:

  • A Megyeház tér – Kórház utca kereszteződés felújítása – az Egyetem utca irányába a forgalom zavartalanul halad, de az építési forgalom miatt a 4-4a, 6-os és 8-8a járatoknál néhány perces fennakadásra lehet számítani
  • A Kisréti utca két vasúti átjárója közötti szakasz felújítása, amely félpályás útlezárás, váltakozó irányú forgalom mellett zajlik, a 4-4a, 5, 15 és 18-as járatoknál szintén néhány perces késés fordulhat elő
  • Az Eszterházy utca – Szent István utca kereszteződése, amely 2024. március 18-án, hétfőn üzemkezdettől lezárásra kerül, ezért a 10, 12 és 13-as autóbuszok a Völgyhíd tér – Eszterházy utca – Állatkert parkoló – Kittenberger utca (fordítottan egyirányú) útvonalon keresztül közlekednek, és a Patak térnél térnek vissza az eredeti útvonalra. A Dózsavárosi irányt egyelőre nem érinti a terelés. A forgalom függvényében itt is néhány perces késés fordulhat elő.

Kérjük, utazásaik megtervezése során vegyék figyelembe a megszokott menetrendtől esetenként néhány perccel eltérő közlekedést.

V-Busz

03.18-tól építési munkák miatt menetrendi eltérések várhatóakGelencsér Sándor2024-04-02T08:18:31+01:00
13. 2024. Mar

Menetrendi változások 2024.03.15-én

Gelencsér Sándor2024-03-12T11:58:47+01:00

Tisztelt Utasaink!

A 2024. március 15-i városi ünnepségek miatt, a Dózsa György téren 10:30 órakor kezdődő ünnepi programot megelőzően, 10:10 órától az ünnepség ideje alatt teljes útlezárásra, valamint korlátozott parkolási lehetőségekre lehet számítani.

A

  • 10:22 órakor a Haszkovó fordulóból induló 3-as járat
  • 10:24 órakor a Kádártai fordulóból induló 15-ös járat
  • 10:54 órakor a Kádártai úti fordulóból induló 5-ös járat

a Házgyári út/Tüzér utca irányában a Tizenháromváros tér – Juhar utca – útvonalon közlekedik, a Dózsa György tér, Vértanú utca és Avar utcai megállóhelyek kimaradnak.

A

  • 10:38 órakor a Vasútállomásról induló 5-ös járat
  • 10:45 órakor a Csererdőből induló 3-as járat
  • 11:06 órakor a Haszkovó fordulóból induló 15-ös járat

a belváros irányában az Avar utca – Juhar utca – Tizenháromváros tér útvonalon közlekedik, a Vértanú utca és a Dózsa György tér megállóhelyeket nem érinti.

A 11:10 órakor a Vasútállomásról induló 10-es járat a Petőfi színház megálló után Dózsa György út – Völgyhíd tér – Pápai u. 25. – Pápai út (körforgalom) – (Kistó utca) – Juhar utca útvonalon közlekedik.

A 10:04 órakor az Autóbuszállomásról induló 12-es járat a Pajta utca 22. megálló után Tüzér utca – Avar utca – Kistó utca – Juhar utca – Tizenháromváros tér útvonalon közlekedik, a Dózsa György tér megállóhelyet nem érinti.

 

Ugyanezen a napon az Óváros tér – Megyeház tér – Színházkert közötti fáklyás felvonulás útvonalán, 17:55-től a rendezvény ideje alatt néhány perces forgalomkorlátozásra kell számítani.

Megértésüket és türelmüket a rendezők nevében is köszönjük.

V-Busz

Menetrendi változások 2024.03.15-énGelencsér Sándor2024-03-12T11:58:47+01:00
9. 2023. Aug

Megállóhely áthelyezés 2023.08.11-2023.08.13. között Jutaspusztán

Gelencsér Sándor2023-08-09T12:54:00+01:00

Tisztelt Utasaink!

2023.08.11. (péntek) 14:00-tól 2023.08.13. (vasárnap) 14:00-ig

a Jutaspusztáért Egyesület által szervezett „Veszprémfalva Vigadalma” nevű rendezvény miatt a „Jutaspuszta” megállóhelyet a 4-es és 18-as autóbuszjáratok nem érintik.

Kijelölt megállóhely a Major utcai forduló (a lakosok által „régi katonai bunker”-ként ismert), ahonnan a járatok a Jutaspuszta megállóhely menetrendi időadatai alapján indulnak és érkeznek.

Járatainkon kellemes utazást kívánunk Önöknek!

V-Busz

Megállóhely áthelyezés 2023.08.11-2023.08.13. között JutaspusztánGelencsér Sándor2023-08-09T12:54:00+01:00
5. 2023. Jun

Elkészült a fedett utasváró és ismét üzemel a jegykiadó automata a Haszkovó fordulóban!

Gelencsér Sándor2023-06-05T15:12:39+01:00

Értesítjük Tisztelt Utasainkat, hogy a Haszkovó fordulóban elkészült a fedett utasváró, valamint a jegykiadó automata újra üzemel, amely szintén védetté vált az időjárás viszontagságaitól.
Köszönjük a türelmet.

V-Busz

Elkészült a fedett utasváró és ismét üzemel a jegykiadó automata a Haszkovó fordulóban!Gelencsér Sándor2023-06-05T15:12:39+01:00
10. 2019. Jun

Tanszüneti menetrend

Polgári István2019-08-09T16:40:45+01:00

Tanszüneti menetrendPolgári István2019-08-09T16:40:45+01:00
Go to Top